O mnie

Nazywam się Joanna Cegła, jestem psychologiem i psychoterapeutką. Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Moją specjalizacją jest psychoterapia. Ukończyłam dwuletnie szkolenie z zakresu Psychoterapii Systemowej Rodzin i Par, organizowane przez Wielkopolskie Towarzystwo Psychoterapii Systemowej (WTTS) oraz czteroletnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Gestalt, organizowane przez Wielkopolską Szkołę Psychoterapii Gestalt (WSPG). Obecnie ubiegam się o Certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję stałej superwizji u superwizorów akredytowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt.

Prywatną praktykę psychologiczną prowadzę od 2014 roku.

W przeszłości współpracowałam z Akademickim Ośrodkiem Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego, licznymi placówkami oświatowymi oraz odbywałam staż na oddziale psychiatrycznym Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz na oddziałach Centrum Zdrowia Psychicznego Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami o mnie na portalu Znany Lekarz.

Joanna Cegła psychoterapeuta Gorzów Wielkopolski
mgr Joanna Cegła
Psycholog, Psychoterapeuta
O mnie